Aizdevumu GPL

Ļoti daudz cilvēku izmanto algas dienas aizdevumus savā finanšu pārvaldībā, kad viņiem pietrūkst naudas un ja tie tiek izmantoti saprātīgi, var būt ļoti noderīgi. Bet, ir arī tūkstošiem uzņēmumu, kas izmanto algas dienas aizdevumus, lai iekasētu no cilvēkiem pārmērīgi lielas procentu likmes, kas bieži sasniedz 200% GPL, un tas ir iemesls, kāpēc algas dienas aizdevumi tiek uzskatīti par galēju aizdevuma izvēli un tiešām ir tikai tiem, kam citas racionālas kredīta iespējas vairs nav pieejamas. Tas ir tāpēc, ka viņi strādā,pieprasot no cilvēkiem lielākus procentu maksājumus,pretī piedāvājot viņiem nelielas naudas summas, uz īsu laiku -nedēļu vai mēnesi.

Vidējais algas dienas aizdevums būs starp 50 un 500 un būs jāatmaksā nākamā mēneša laikā. Uzņēmums piedāvā aizdevumu, par ko, iespējams, iekasēs apmēram £ 30 par katriem £ 100, kas ir aizdoti par katrām 31 dienām. Tas neizklausās tik slikti, bet, ja to izrēķinātu gada garumā, šāds darījums būtu sasniedzis satriecošu 222% GPL. Tas ir iemesls, kāpēc algas dienas aizdevumi var apstrīdami tikt uzskatīti par noderīgu īstermiņa risinājumu avārijas situācijām, taču tie nedrīkst tikt izņemti bez pārliecības, ka tos spēsiet maksāt uzreiz. Ja Jūs nokavēsiet aizdevuma atmaksu, papildus maksas pieaugs un radīs grūtības, tāpēc ir ļoti svarīgi nodrošināt, ka Jums budžetā ir līdzekļi, lai atmaksātu kredītu noteiktajā termiņā.

Protams, ir arī citas, labākas alternatīvas. Pat nedomājiet par algas dienas aizdevumu, ja Jums ir atlikums Jūsu kredītkartes avansā vai ja Jums ir overdrafta iespējas, kas gaida Jūsu bankā. Kredītkartes arī iekasē augstas procentu likmes,bet, ja Jūs atmaksājat to mēneša laikā, procentu likmes būs mazākas nekā algas dienas aizdevumiem. Ja Jūs varat iegūt naudu, izmantojot overdraftu, Jums būs jāmaksā daudz mazāki procentu maksājumi un Jums, iespējams, būs vairāk laika, lai atmaksātu to, tāpēc runājiet ar savu banku, pirms darīt ko citu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.