Aizņemšanās bez procentu maksas

Bezprocenta kredīta skaidrojumsSākumā varētu šķist, ka aizņemšanās bez procentu maksas nav nekas cits, kā lēts reklāmas triks, taču tie, kas izmantojuši kādu no bezmaksas aizdevumiem apliecinās, ka par kredītu patiesi nav bijis jāmaksā ne centa.

Bezmaksas aizdevumi parasti ir pieejami īstermiņa kredītiem, turklāt šie piedāvājumi tiek pozicionēti kā īpašas akcijas, līdz ar to var tikt izsniegti kampaņveidīgi. Lai saņemtu bezmaksas kredītu, Jums jābūt jaunam klientam un jāaizņemas no konkrētā aizdevēja pirmo reizi.

Noformējot bezmaksas aizdevumu, Jūs varēsiet atdot tieši tik pat lielu naudas summu kādu būsiet aizņēmies, nemaksājot ne procentu, ne komisijas maksas, taču pirms kredīta noformēšanas būtu jāņem vērā, ka bezmaksas kredīta piedāvājums būs spēkā vien tad, ja pildīsiet noslēgtās līgumsaistības un kredītu atmaksāsiet termiņā, par kuru iepriekš būsiet vienojies.

Ja nepieciešams neliels aizdevums līdz algai vai konkrēta naudas summa, kuru spēsiet atmaksāt 30 dienu laikā, kopš tās saņemšanas brīža, bezmaksas kredīts varētu būt viens no izdevīgākajiem aizdevumu variantiem.

Lai saņemtu šāda veida aizdevumu, personai ir jāatbilst pāris standarta prasībām.

  • Jābūt Latvijas Republikas pilsonim vai pastāvīgam iedzīvotājam ar valsts izsniegtu personas kodu,
  • Jābūt pilngadīgam, taču ne vecākam par 75 gadiem,
  • Jāsaņem regulāri ienākumi,
  • Jābūt labai vai uzlabotai kredītvēsturei,
  • Jābūt e-pasta adresei un mobilā tālruņa numuram, pa kuru iespējams sazināties ar aizdevuma pieprasītāju.
  • Jābūt bankas kontam, kāda no Latvijas bankām.

Jums jāsaprot, ka kredīts ir bez maksas, ja runājam par procentiem. Ar to es gribēju pateikt, ka pati summa ir jāatmaksā un tieši izvēlētāja atmaksas termiņā. Tā nav dāvana un nekas cits, kā kredīts bez procentiem. Aizņemieties atbildīgi un neaizņemieties tikai tāpēc ka ieraudzījāt, ka kredīts tiek aizdots bez procentiem. Kāpēc? Jo arī pamata summas atmaksas var radīt problēmas ikmēneša budžetā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.