Credit24 kredītdevējs

Ātros kredītus var ērti aizņemties visi tie, kas ir sasnieguši pilngadību, ir pastāvīgi Latvijas valsts iedzīvotāji, ir pastāvīgi nodarbināti un kam ir aktīvs bankas konts kādā no valsts bankām. Pēc pieteikuma apstiprināšanas, aizdevējs pārskaitīs kredītu uz aizņēmēja kontu. Kredīta pieteikuma aizpildīšana un apstrāde ir ļoti ātra. Aizņēmējiem tikai jāaizpilda neliels pieteikums, kas aizņem apmēram piecas minūtes. Pēc tā iesniegšanas aizņēmējs uzreiz uzzina, vai kredīts ir piešķirts.

Kredītlīnija

Galvenais kredīta piešķiršanas nosacījums ir tas, ka aizņēmējam ir jābūt labai kredīta vai līzinga pagātnei un ir jāsaņem regulāri ienākumi, jo tie pierāda aizņēmēja spēju laicīgi atmaksāt kredītu.

Credit24.lv piedāvā divus kredītu veidus:

  1. Kredītlīnija.

Iespējams saņemt kredītlīniju no 250 EUR līdz 3000 EUR bez konta apkalpošanas maksas, ar zemākiem ikmēneša maksājumiem. Kredītlīnijas atmaksas periods ir līdz 24 mēnešiem. Klientam tiek piešķirta kredītlīnija, ko iespējams izmantot pēc vajadzības. Pieteikšanās un pirmā naudas izņemšana ir bez maksas. Ja nauda nav izņemta, maksājumi nav jāveic. Izņemt naudu iespējams, kad tā ir nepieciešama, – mājaslapā, viedtālruņa aplikācijā vai zvanot.

  1. Aizdevums.

Aizdevums iespējams no 50 EUR līdz 3000 EUR ar maksimālo termiņu 24 mēneši. Aizdevumam nav noformēšanas maksas un komisijas par izsniegšanu. Klientam ir jāatmaksā pamatsumma un procenti. Līgumā iespējams veikt izmaiņas: mainīt maksājuma datumu un pieteikties maksājuma brīvdienām.

Tehnoloģijas ir mainījušas veidu, kā mēs darām lietas ikdienā. Galvenais iemesls, kādēļ tehnoloģijas ir kļuvušas izplatītas mūsu vidū ir ērtības, ko tās piedāvā. Šodien daudzas lietas, ko mēs darām ikdienā, var paveikt vien ar pāris peles klikšķiem. Piemēram, mūsdienās gandrīz katrs darbības lauks ir ieviesis tehnoloģijas, kas atvieglo un arī paātrina ikdienas darbības, piemēram, maksājumus vai iepirkšanos. Kredītu tirgus nav izņēmums, un tas ietver un izmanto tehnoloģijas gandrīz katrā tā aspektā. Visi mazie kredīti tiek piedāvāti internetā, un to saņemšanai aizņēmējam pat nav jāatiet no datora. Ir arī kredīti, ko var saņemt ar sms starpniecību, kas ir vēl ērtāki, jo tiem var pieteikties no jebkuras vietas pasaulē. Protams, telefonam būs nepieciešams tīkla pārklājums.

Savā darbībā Credit24.lv ievēro visas juridiskās un likumā noteiktās normas. Lai to apliecinātu, uzņēmums ir izstrādājis Labas prakses kodeksu. Labas prakses kodekss saistošs visiem tiem klientiem, kam ir aizdevums vai kas vēlas aizņemties no Credit24.lv, neatkarīgi no summas lieluma vai atmaksas termiņa. Šis kodekss sniedz klientam pilnīgu pārskatu par viņa tiesībām no patērētāja viedokļa. Credit24.lv ir apņēmies nodrošināt konfidenciālu fizisko personu datu apstrādi, izmantojot drošas un uzticamas informācijas tehnoloģiju sistēmas. Visi informācijas pieprasījumi no uzņēmuma puses tiek jautāti tikai un vienīgi klientu pašu drošībai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.