CreditOn kredītlīnija privātpersonām

Viens no lielākajiem Latvijas ātro kredītu aizdevējiem ir ieviesis jaunu pakalpojumu klientu ērtībām – kredītlīniju.

Kredītlīnija

Ja vēlaties pieteikties kredītlīnijai, ieskatieties CreditOn piedāvājumā. CreditOn kredītlīnija ir ērts un ātrs aizdevums ar termiņu līdz sešiem mēnešiem. Savukārt kredītlimita apjoms var būt līdz 1000 eiro.

CreditOn kredītlīnija noderēs gan neplānotu tēriņu gadījumā, gan arī tad, ja vēlaties realizēt kādu sen lolotu ieceri. Kredītlimita ietvaros atkārtoti aizņemties varēsiet jau pēc pirmā minimālā maksājuma veikšanas. Kredītlīnijas atmaksa notiek ik mēnesi veicot minimālo mēneša maksājumu vai atmaksājot to ātrāk, samazinot ikmēneša procentu maksājumus.

Crediton ir atšķirīgs aizdevējs. Tas piedāvā pirmo kredītu bez procentu maksas uz termiņu līdz 40 dienām. Lielākā daļa aizdevēju, pirmo kredītu bez procentu maksas aizdod līdz 30 dienām, bet Crediton ir pierādījis, ka aizdevēja intereses ir pirmajā vietā. Kas ir pirmais Crediton aizdevums bez procentiem? Šis burvīgais piedāvājums dod iespēju pirmo reizi aizņemties pilnīgi bez papildmaksas. Tas nozīmē, ka nepārkāpjot līguma nosacījumus un nekavējot kredīta atmaksu – kredīta netiks pievienota papildus maksas par kredīta izmantošanu. Ir patīkami aizņemties un atmaksāt tikai aizņemto summu bez procentu maksas par kredīta izmantošanu termiņā līdz 40 dienām.

Kam pieejams CreditON?

Lai saņemtu palīdzību no CreditON, Tev:

  • ir jābūt Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 70 gadiem
  • nedrīkst būt kavētu maksājumu vai pārkāptu parādsaistību
  • nepieciešams personīgs konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums

Kredītlīnija – neredzamā kredītkarte lieliem un maziem tēriņiem. Lai šī modernā iespēja sagādātu tikai pozitīvas emocijas, aizņemieties pārdomāti un rūpīgi apsveriet savas iespējas aizdevumu atmaksāt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.