Ferratum kredītdevējs

Laiku pa laikam ikvienam ir vajadzīga neliela finanšu palīdzība. Iespējams, ka Jūs esat saskāries ar situāciju, kas bija pilnīgi negaidīta un Jums ir steidzami nepieciešama papildus nauda, lai tiktu galā ar šo situāciju. Diemžēl Jūsu algas diena ir vēl pēc dažām dienām. Ir patīkami zināt, ka ir pie kā vērsties, ja Jums ir nepieciešama steidzama finanšu palīdzība. Ja Jūs nevarat saņemt palīdzību no savas ģimenes un draugiem, Jūs varat doties internetā un pieteikties Ferratum ātrajam kredītam, kredītlimitam vai patēriņa kredītam.

Ferratum Bank piedāvā trīs aizdevumu veidus:

Ferratum

  1. Kredītlimits. Aizdevuma summa iespējama līdz 1200 EUR. Kredīta atmaksa pa daļām katru mēnesi, veicot minimālo maksājumu. Cilvēkiem, kuriem ir neprognozējami izdevumi un kuriem nepieciešamas regulāras papildus finanses Ferratum Bank piedāvā izmantot kredītlimitu. Kredītlimits ir aizdevuma veids, kas darbojas līdzīgi banku kredītkartēm. Ferratum Bank noteiks pieejamo kredītlimita summu, kuras ietvaros klients var aizņemties atkārtoti, arī tad ja iepriekšējā aizdevuma summu nav pilnībā atmaksāta.
  2. Patēriņa kredīts. Aizdevuma summa iespējama līdz 1500 EUR. Aizdevuma termiņš no 2 mēnešiem līdz 1 gadam. Kredīta maksājums vienreiz mēnesī. Cilvēkiem kuriem nepieciešamas lielāks aizdevums un kuri vēlas to atmaksāt katru mēnesi, sedzot daļu parāda, iesakām izmantot patēriņa kredītu.
  3. Īstermiņa aizdevums. Aizdevuma summa iespējama līdz 400 EUR. Aizdevuma termiņš no 6 līdz 45 dienām. Aizdevums jāatmaksā vienā maksājumā. Ja to nevar izdarīt, tad iespējams pagarināt atmaksas termiņu. Īstermiņa aizdevums ir aizdevuma veids, kas piemērots cilvēkiem, kuri savu pastāvīgo dzīvi ir uzsākuši nesen. Šis ir aizdevums, kas paredzēts nelielu neparedzētu izdevumu segšanai, kuri nav saistīti ar ilgtermiņa finanšu saistībām. Īstermiņa aizdevumam iespējams pieteikties jebkurā vietā un laikā, nosūtot īsziņu, lietojot Ferratum mobilo lapu vai reģistrējoties Ferratum interneta mājas lapā.

Jūs varat viegli pārvarēt problēmas, piesakoties Ferratum kredītam. Lai saņemtu kredīta apstiprinājumu, Jums ir jāizpilda daži aizdevēju izvirzīti nosacījumi:

  1. Jums ir jābūt pilngadīgam (21-70).
  2. Jums ir jābūt nodarbinātam (jāsaņem alga).
  3. Jums jābūt derīgam bankas kontam (personīgam).
  4. Jums ir jābūt ar labu kredīta vēsturi (bez kavētiem maksājumiem iepriekš).
  5. Jums ir jānorāda patiesa informācija par sevi (via prasītā informācija).

Tātad, ja Jūs vēlaties nekavējoties atrisināt visas īstermiņa finanšu problēmas, izvēlieties Ferratum kredītus. Tas ir labākais finanšu palīdzības avots jebkāda veida finanšu nepieciešamību izpildīšanai. Jums var būt nepieciešams finansējums jebkādiem mērķiem, piemēram, medicīniskās palīdzības saņemšanai vai jebkādiem citiem neparedzētiem maksājumiem u.c. Šādas situācijas, nauda Jums ir vajadzīga uzreiz, un Ferratum bank kredīti var Jums to sniegt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.