Horoskopi

Auns

Jums var uzsmaidīt necerēta veiksme, un pavisam nejauši varat tikt pie lielas bagātības. Galvenais atrasties īstajā vietā īstajā laikā un reaģēt atbilstoši situācijai. Uz lietām raudzīsieties no praktiskā viedokļa. Nokārtojiet darījumu finansiālo pusi. Bērni var izrādīt savus niķus un stiķus, esiet nepiekāpīgs.

Vērsis

Katru lietu vai notikumu mēģināsiet ielikt zināmos rāmjos, būs grūti pieņemt jauno. Jums jāmācās piemēroties un pieņemt citus apstākļus. Nevērtējiet par augstu savas spējas, jo varat neizpildīt jums uzticēto. Taču arī paļauties uz citu cilvēku atbalstu un palīdzību nevajadzētu, viss būs jāizdara paša spēkiem.

Dvīņi

Neņemiet visu tik ļoti pie sirds. Personīgo dzīvi atdaliet no darba, citādi nebūs ne šis, ne tas. Uztraukumu šodien jums būs ne mazums. Ja pašsajūta nav uzlabojusies arī nedēļas nogalē, pienācis laiks konsultēties ar speciālistu. Ievērojiet gultas režīmu un neuztraucieties par mājas darbiem. Gan jau tos paveiks veselie.

Vēzis

Šo dienu pavadiet divvientulībā ar otru pusīti. Aizbrauciet nelielā ekskursijā vai arī mājās pagatavojiet svētku pusdienas. Un atslēdziet telefonu, lai neviens jūs netraucē. Pievērsieties praktiskām nodarbēm. Pie tādām pieder arī iepirkšanās. Kāds tīkos pēc aizliegtā augļa un izmēģinās veiksmi azartspēlēs.

Lauva

Mācieties savaldīt savas emocijas, lai katru reizi, kad vien jums kaut kas nepatīk, acumirklī neeksplodētu. Mieru gūsiet ģimenes lokā. Vēlēsieties izmēģināt ko jaunu un meklēsiet iespēju, kā to izdarīt. Saglabājiet uzticību otrai pusītei, jo gadījuma sakars ar svešinieku var pielikt punktu jūsu attiecībām.

Jaunava

Diena paies lielā steigā un stresā. Modernās tehnoloģijas niķosies, tāpēc beigās izlemsiet, ka vislabāk būs risināt problēmas klātienē. Līdz ar to pieaugs laika patēriņš. Sev atklāsiet ko jaunu, kas var ieviest pārmaiņas jūsu vērtībās. Atpūtieties tā, lai nepatīkami starpgadījumu nesabojātu jūsu reputāciju.

Svari

Necentieties noliegt citu cilvēku domas, katram ir tiesības uz saviem uzskatiem. Sekojiet, lai jūsu darbi tiktu paveikti perfekti. Varat nokļūt neērtā situācijā. Tas var izrādīties tīši inscenēts pārbaudījums jūsu apķērībai. Īstais brīdis pierādīt, ka jūs neietekmē nekādi šķēršļi.

Skorpions

Spēsiet radīt reprezentablu iespaidu, labi padosies vienošanās un līgumu slēgšana. Tas jūs spārnos jauniem panākumiem. Grūtības var sagādāt nepatikšanas ar nekustamo īpašumu. Pavērsies iespēja parādīt savu radošo talantu ārpus mājokļa sienām. Kāds iegūs finansējumu turpmākai izaugsmei. Būsiet romantiski noskaņots.

Strēlnieks

Kāds krasi mainīs līdzšinējo nodarbošanos, jo būs sajutis savu aicinājumu. Negatīvas emocijas sagādās tikšanās ar kādu nepatīkamu personu. Jums nevienam nekā nebūs žēl, tikai raugieties, lai jūs nekļūtu pārāk devīgs, tā kaitējot pats sev. Otra pusīte nebūs sajūsmā par jūsu dāsnumu.

Mežāzis

Netraucējiet cilvēkus ar savu skaļi pausto neapmierinātību. Neviens cits pie jūsu sliktā garastāvokļa nav vainīgs. Mēģiniet raudzīties uz lietām un notikumiem ar daudz optimistiskāku skatu. Kāds liks jums kāju priekšā. Padomājiet, vai šoreiz pats neesat pie vainas. Centieties ikdienā vairāk smaidīt, tas nemanot krietni uzlabos noskaņojumu.

Ūdensvīrs

Šodien labāk plānojiet, bet pie reālas rīcības ķerieties rīt. Pastiprināti domāsiet par savu finansiālo stāvokli un to, kā to uzlabot. Nepadodieties! Vadība jūs lutinās ar uzslavām. Nepalaidieties slinkumā, tieši pretēji — saspringstiet un centieties vēl vairāk. Jūsu lielākie panākumi vēl priekšā.

Zivis

Spēsiet izraisīt strīdu par jebkuru sīkumu. Pēc iespējas vairāk uzturieties brīvā dabā. Dārza darbi jūs nomierinās un sniegs enerģiju. Būsiet neierasti aktīvs un enerģisks. Nekautrēsieties norādīt uz citu kļūdām, dosiet padomus, kā visu vērst par labu. Jūsu ieguldījums būs neizmērāms.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.