Internets Pļavniekos

Pļavnieki ir viens Rīgas pilsētas ievērojamākajiem rajoniem. Šī pilsētas daļa ir apdzīvota, tāpēc tajā ir arī liela nepieciešamība pēc labas kvalitātes interneta pieslēguma.

Pļavniekos ir visas iespējas pieslēgt jebkuru Latvijā pieejamā interneta pakalpojuma variantiem, sākot ar optisko un beidzot ar mobilo internetu. Visi piedāvā dažādus ātra un kvalitatīva interneta pieslēguma risinājumus. Tajā skaitā kebeļinternetu un optisko internetu (ar ātrumu 400Mbit/s robežās), kas ir pats ātrākais un kvalitatīvākais no šobrīd zināmajiem interneta veidiem. Turklāt daudzos Wi-Fi pieejas punktos ir iespēja pievienoties kādam no bezvadu tīkliem. Šo pakalpojumu var nopirkt atsevišķi vai arī lietot bez maksas.

Pļavniekos ir liela interneta provaideru konkurence, tur darbojas arī tādi pakalpojumu sniedzēji, kā BALTICOM, Triatel, Baltcom un daudzi citi. Daudzi no tiem piedāvā apvienot interneta un digitālās televīzijas pakalpojumus, tas ir daudz ekonomiskāk nekā pieslēgt katru pakalpojumu atsevišķi.

Jāteic, ka praktiski visi lielākie provaideri arī interneta pieslēgšanu piedāvā bez maksas, tāpēc Jums jāvērš lielāka uzmanība uz paša interneta ikmēneša izmaksām un interneta savienojuma pieejamību Jūsu konkrētajā dzīves vietā.

Mazāk nekā citviet Pļavniekos tiek lietots bezvadu internets, jo rīdziniekiem ir tik daudz interneta provaideru pieslēgumu piedāvājumu, ka viņi var izvēlēties jebkuru salīdzinoši daudz ātrāku internetu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.