Johnnie Walker Blue Label

Johnnie Walker Blue Label — retākais maisījums, tiek ražots degvīna dedzināšanas rūpnīcā The Johnnie Walker Distellery. Šis viskijs nav paredzēts iesācējiem. Tā daudzsološa un labā garša ir tā vērta, lai to nosauktu par dzīves labāko balvu.

Radīts no retākām un dārgākām markām pasaulē, viskijam piemīt īsts raksturs ar deviņpadsmitā gadsimta tradicionālā maisījuma buķeti, līdzīgi tiem, kurus radīja Johnnie Walker un viņa dēls vērtīgākiem pircējiem.

Viskijs ir izgatavots no dažādām izcilām viskiju šķirnēm ar stipru buķeti. Katra pudele ir vērtīga un tai ir savs individuālais numurs. Katrai ir reta garša un tā dāvina stiprumu.

Viskijs ir skotu viskiju augstākā greznuma paraugs. Tā piegāde ir ierobežota ar viskiju, kurus izmanto šajā maisījumā, retumu un augsto cenu.

Markas sirds ir rets iesala viskijs Royal Lochnagar, destilēts netālu no Balmoral, karalienes atpūtas mājas. Aptuveni citi 15 nogatavināti un vērtīgi viskiji pievienoti, lai ideāli sabalansētu Blue Label.

Raksturīgi Cardow Distillery, Benrinnes un citi iesala viskiji no Speyside ir savienoti, lai radītu bagātos heresa un ozola aromātus. Royal Lochnagar no Highland Distellery sasniedz piesātināto saldumu ar svaiguma toņiem. Nogatavināti graudi piešķir ozola un vaniļas īpatnības, bet tajā pat laikā Caol Ila pievieno pikanto asumu un dūmus.

Aromāts: harmonisks un ideāli sabalansēts, viegli dūmains, ar dziļo heresa raksturu, ar rozīņu un apcepto riekstu niansēm.
Garša: stipri aromātisks, ar bagāto kūdras piegaršu, dziļiem dūmiem un garšvielu pazīmēm. Stipra ozola, tumšās šokolādes un mājas pīrāga Dundee piegarša.
Lietošana: Skotijas viskiju lielisks lietošanas veids — dzert to tīrā veidā no brendiju glāzēm, vai ar atsevišķu ledaina minerālūdens glāzi. Ledains ūdens no sākuma atvēsina muti, bet pēc tam savienojas ar viskiju.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.