Ko piedāvā latkredits

Piedāvātā kredītu apvienošana atļauj jums apvienot līdz pat 10 kredītiem. Šī iespēja ir ļoti noderīga cilvēkiem kuru ikmēneša maksājumi par kredītiem ir lielāki par iespējām, izmantojot šo iespēju varat veikt mazāku ikmēneša maksājumu un arī varat ietaupīt uz procentu maksājumiem. Protams, aizņemoties lielu summu, jums var nākties samierināties ar ilgāku atmaksas laiku, bet maksājums būs mazāks un tas var būt ļoti noderīgi. Tāpat kā patēriņa kredītam, arī šeit ir pieejami atmaksas termiņi no 3 mēnešiem līdz pat 6 gadiem.

Auto līzings ļauj jums iegādāties automašīnu no 1000 Eiro, bez summas ierobežojuma. Tas nozīmē ka varat iegādāties arī jaunu, dārgāku auto, protams, ja jums izsniegs tik lielu aizdevumu. Kā jau visur, pieejamā summa tiek noteikta balstoties uz maksātspēju, vēsturi un citiem faktoriem. Šī līzinga atmaksa iespējam pat līdz 7 gadiem. Šo kredītu ir iespējams saņemt arī pret jau jūsu īpašumā esošu transporta līdzekli. Šim aizdevumam tiek piemērota procentu likme no 5% līdz 46% gadā.

Kā auto līzingam, arī nekustamā īpašuma kredītam nav summas ierobežojumu, bet tie sākas no 2 tūkstošiem Eiro. Šo aizdevumu ir iespējams atmaksāt 20 gadu laikā un procentu likme kas tiek piemērota ir sākot no 10% gadā. Šo kredītu ir iespējams ņemt gan īpašuma iegādei gan pret īpašuma ķīlu. Aizdevējs piedāvā arī īpašu pakalpojumu, ja jūs vēl neesat atraduši vēlamo īpašumu, uzņēmuma speciālisti var jums palīdzēt to izdarīt. Šis aizdevums jau prasa vairāk laika, tāpēc tā izskatīšana var prasīt 1 vai 2 dienas.

Kredīts uzņēmumiem ir lielisks veids kā sākt savu uzņēmēj darbību vai to attīstīt. Šis aizdevējs jums piedāvā kredītu sākot no 500 Eiro ar atmaksu līdz pat 20 gadiem. Piemērojamā procentu likme var būt no 12% līdz 60% gadā.

Kredīts ārzemēs strādājošajiem ir tāds pats kā patēriņa kredīts, tam ir tādi paši noteikumi un iespējas, tikai šeit ir nianse ka aizņēmējam ir jābūt oficiāli nodarbinātam ārzemēs.

Ļoti pozitīva iezīme ir tā, ka visi šie aizdevumi ir pieejami ar bezmaksas izskatīšanu un noformēšanu. Pieteikties šiem aizdevumiem jūs varat gan internetā gan arī dodoties uz aizdevēja ofisu Rīgas centrā. Protams, aizdevumi tiek izskatīti tikai uzņēmuma darba laika, bet, lai arī daba laiks nav visu diennakti, uzņēmums strādā arī brīvdienās. Ja jūs piesakāties internetā, jāpatur prātā tas, ka līgums būs jāparaksta klātienē, uzņēmuma birojā.

Izmantotie avoti: http://www.zuz.lv/latkredits-krediti

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.