Kredits7 kredītdevējs

Kredits7Ar plašo ātro kredītu pieejamību mūsdienās visi teju aizņēmēji var viegli tikt galā ar negaidītām finanšu situācijām un segt vajadzīgos izdevumus laikā. Pašreizējā kredītu tirgū, ir kļuvis ļoti viegli un vienkārši segt dažādus izdevumus ar ātro kredītu palīdzību, kas ir pieejami jau dažu minūšu laikā. Šie kredīti ietilpst īstermiņa kredītu un kredītu bez ķīlas segmentā. Kā norāda nosaukums, šie kredīti ir pieejami ļoti ātri, tādēļ tiem ir īss pieteikšanās process un ātra apstiprināšana. Aizņēmēji var saņemt nepieciešamo naudas summu savā kontā tajā pašā dienā pēc pieteikšanās kredītam, bez jebkādiem sarežģījumiem.

Viens labs risinājums tirgū ir Kredits7 ātrais kredīts!

Kredits7 saviem pastāvīgajiem klientiem piedāvā lojalitātes sistēmu. Kredīta devējam tā ir iespēja pateikties par sadarbību, bet klientam – iespēja ieekonomēt savus finanšu līdzekļus un sajusties īpašam. Tiek piedāvāti trīs lojalitātes līmeņi: sudraba (10% atlaide komisijas maksai, piešķirot 3. un 4. kredītu), zelta (15% atlaide komisijas maksai, piešķirot 5. un 6. kredītu) un platīna (20% atlaide komisijas maksai, piešķirot 7. kredītu un visiem nākamajiem kredītiem).

Ir reizes, kad kādam var būt steidzami nepieciešama papildus nauda, bet algas diena vēl ir pēc dažām nedēļām vai dienām. Šādās reizēs, Jūs varat saņemt palīdzību no Kredits7 ātrajiem kredītiem, jo tie sniegs Jums nelielu kredītu, ko Jūs varētu izmantot reizēs, kad Jums pietrūkst naudas vai ir nepieciešams segt negaidītus izdevumus.

Kredits7 piedāvā akciju jaunajiem klientiem. Tiek piedāvāts noformēt pirmo kredītu bez komisijas maksas. Ja klients aizņemas, piemēram, 150 EUR uz 30 dienām, tad pēc 30 dienām būs jāatdod tie paši 150 EUR un ne centa vairāk. Tomēr jāatceras, ja kredīts netiek atmaksāts vai pagarināts, tiek atsaukti akcijas nosacījumi un klientam ir jāmaksā 1% dienā kavējuma procenti no kopējās kredīta summas. Šāda veida kredīti pastāv, lai sniegtu palīdzību cilvēkiem, kuriem ir nepieciešama ātra nauda. Parasti ātrie kredīti tiek piedāvāti tikai nodarbinātiem aizņēmējiem, kas var norādīt savus ienākumus, jo tas darbojas kā apliecinājums, ka aizņēmējs varēs laicīgi veikt kredīta atmaksu. Ja Jums ir iespēja laicīgi veikt kredīta atmaksu, Jūs nesaskarsieties ar nekādām papildus finanšu problēmām.

Kredits7 apņemas nodrošināt kredīta ņēmēja personas datu drošību, veikt nepieciešamos tehniskos un organizatoriskos pasākumus personas datu aizsardzībai pret nelikumīgu iznīcināšanu un/vai nejaušu grozīšanu, izpaušanu un jebkura cita veida prettiesisku apstrādi. Kredīta ņēmējam ir tiesības iepazīties ar saviem datiem, pārbaudīt, kā tie tiek apstrādāti, un pieprasīt izlabot kļūdas vai neprecizitātes. Uzņēmums ievēro LR likumdošanā noteiktās prasības. Kā jau tika minēts, pieteikšanās kredītam ir diezgan vienkārša, jo tā pilnībā noris internetā. Kad būsiet aizpildījis kredīta pieteikuma veidlapu, Jūs uzreiz uzzināsiet, vai Jūsu pieteikums ir apstiprināts. Kredits7 mājas lapa ir šifrēta, kas nozīmē to, ka Jums nav jāuztraucas par Jūsu informācijas noplūdi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.