Kur aizbraukt?

Ūdenskritums Daudzveidot pludmales atpūtu var ekskursijās pa Antālijas vecpilsētu, kur saglabājās ēkas pat no Romas impērijas laika. Netālu no Antālijas ir ļoti skaisti ūdenskritumi (augstākais – Dudena ūdenskritums – ir 15 metrus augsts) un nacionālie parki,  kas arī ir vērts apmeklēt.

Antālijā būs interesanti visiem, neatkarīgi no tā, vai Jūs vēlāties atpūsties pludmalē, apskatīt interesantas vēsturiskās un vienkārši skaistas vietas , iepirkties dažādākos veikalos vai pat izmēģināt spēkus niršanā. Antālija apmierina visdažādākās vēlmes un katram būs iespēja realizēt savus sapņus.

Kemera – pilsēta 43km attālumā no Antālijas lidostas, kas no neliela zvejnieku ciematiņa kļuva par modernu tūrisma centrs ar plašu jahtu ostu, elegantiem bāriem, kafejnīcām, restorāniem un komfortablām visdažādāko kategoriju viesnīcām.

Pilsētas nosaukums ir celies no mitoloģiskās nezvēras Himēras, par kuru rakstīja Homērs savā Illiādas grāmatā. Vēl šodien Kemerā un tas apkārtnē var atrast daudz atgādinājumus par senajiem laikiem. Pavisam netālu no Kemeras atrodas slavenās antīkās pilsētas (dibināta 3. gs. p.m.ē.) Olimposas drupas.

Aviobiļetes

Lētāk iegādāties var ne tikai vienas aviobiļetes, bet arī citu aviokompāniju aviobiļetes, ja tās iegādājas un rezervē laicīgi – teiksim vismaz trīs mēnešu iepriekš vai labākajā gadījumā jau pusgadu pirms lidojuma datuma. Tas ir tādēļ, ka vairākumam lidsabiedrību lidošanas grafiki ir tukši pēc pusgada, jo parasti cilvēki tik ļoti tālu nākotnē vēl nezina savus grafikus un plānus, tādēļ aviokompānijām ir nepieciešams tos aizpildīt. Vai arī tieši otrādi – lētākās aviobiļetes ir pēdējā brīža aviobiļetes. Tādas par ļoti zemām cenām piedāvā aviokompānijas, ja tuvojoties lidojumam, lidmašīnā ir vēl brīvas un neaizņemtas vietas, tādēļ, lai tās maksimāli aizņemtu, lidsabiedrības izveido pēdējo brīžu lētās aviobiļetes.

Lai nepalaistu garām lētu aviobiļešu piedāvājumus – pēdējo brīžu vai lidojumam pēc trim mēnešiem – ir jāseko līdzi jaunumiem par aviobiļetēm. Un šo iespēju ir tik daudz, jo mūsdienās katru dienu nav jāseko līdzi noteiktai mājas lapai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.