Pašdarinātas Ziemassvētku dāvanas

KredītlīnijaAtklāti sakot, ja runa ir par Ziemassvētku dāvanām, tad, domājams daudzi piekritīs, vismīļākās un sirsnīgākās Ziemassvētku dāvanas vienmēr ir tās, kuros nav ieguldīti milzīgi naudas līdzekļi, bet mīlestība un rūpība. Pašu gatavotas dāvanas ir vienmēr mīļākas ne tikai Ziemassvētkos, bet arī citos svētkos, taču ņemot vērā to, ka gada klusākie un ģimeniskākie svētki ir Ziemassvētki, emocijas, ko sniedz šādas dāvanas, mēdz būs ļoti spēcīgas. Pašu gatavotās dāvanās var būt jebkas – interjera priekšmeti, paša darināti apģērba gabali, kārumi un našķi, kā arī dzērieni.

Lielisks interjera papildinājums

Tie, kuri ar mākslu un rokdarbiem nav uz Jūs, noteikti Ziemassvētku laiku uztver kā izpaušanās iespēju. Kādēļ būtu jātērē milzu naudas līdzekļi, lai pirktu lietas, kas otras, iespējams, nemaz nav vajadzīgas, ja var izgatavot ikdienā vai svētku reizēs izmantojamu dekoru, vāzi vai svečturi, kas vienmēr dos pozitīvas emocijas un gaišas domas. Materiālā pusē Ziemassvētkos nav svarīgākais, svarīgi ir atcerēties un likt justies īpašam.

Šalle, zeķes un cimdi – ziemas vēstneši

Ja arī bērnībā mums likās, ka, ja runa ir par dāvanām, tad lieti noder teiciens – jo vairāk, jo labāk, tad laikam ritot un gadiem ejot uz priekšu, saprotam to, ka ne jau dāvanu dārgumā, bet praktiskumā un sirsnīgumā ir galvenā burvība. Pašu adīta šalle vai silts džemperis, garos un aukstos ziemas vakaros allaž atgādinās par to, ka adītājs izmantojis ne tikai dziju un adatas, bet arī mīlestību un sirds siltumu. Doma par to vien, liek jau justies ārkārtīgi silti.

TOP 5 IPhone aplikācijas, kas palīdzēs sagatavoties Ziemassvētku laikam.

Tie, kuri virtuvē jūtas kā zivis ūdenī, noteikti var izmantot savas kulinārās dotības, lai iepriecinātu savus mīļos. Varam droši apgalvot, ka vecmāmiņas konservu un kompotu burciņas, sirdi sasildīs un neviltotu smaidu sejā izrisīs ikvienam. Arī dažādi našķi – cepumi, kūciņas, maizītes, netiks smādētas. Pēdējos gados populāri ir kļuvis pašam raudzēt vīnu vai darīt alu. Arī šādas pašdarinātas dāvanas tiks augsti novērtētas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.