Pielāgojiet savu automašīnu ziemai

Māja

www.ta.lv

Sagatavojieties pārsteigumiem, ja nepietiekami vai par daudz pagriežat stūri!
Kā izlīdzināt automašīnu, ja stūre tiek pagriezta pārāk daudz, bet automašīna nepagriežas tik, cik jums vajag, jo priekšējie riteņi ir zaudējuši saķeri. Negrieziet stūri vēl vairāk un strauji nebremzējiet, jo tas tikai pasliktinās stāvokli. Tā vietā noņemiet kāju no akseleratora un nespiediet bremzes. Tagad jūsu automašīnas svars pārvietosies uz priekšu. Uzmanīgi samaziniet stūres pagriešanas leņķi un, lēnām braucot atpakaļ, atgriezieties uz vajadzīgā ceļa. Kā izlīdzināt automašīnu, ja stūre tiek pagriezta pārāk daudz, bet automašīna pagriežas vairāk nekā jūs gribētu, jo jūsu aizmugurējie riteņi ir zaudējuši saķeri. Veiciet šādas darbības, pievēršot pietiekami daudz uzmanības automašīnas vadīšanai. Lēni palieliniet ātrumu. Jūsu automašīnas svars pārvietosies uz aizmuguri. Tajā pašā laikā brauciet virzienā, kurā slīd jūsu automašīnas aizmugurējā daļa. Vērojiet virzienu, kurā vēlaties, lai Jūsu automašīna brauktu. Tādā veida jūs būsiet sagatavojies atgriezties uz vēlamā ceļā, tiklīdz automašīna ļausies kontrolei.

Atcerieties, ka automašīnas vadīšana, kurai ir 4 velkošie riteņi, ir uzlabota tādas automašīnas vadīšana, kurai ir 2 velkošie riteņi!
Visus četrus riteņus var pagriezt, bet tikai divi no tiem saņem pietiekami daudz spēka no motora. Braucot ar tādu mašīnu pa apsnigušu vai apledojušu ceļu, tā nevar apstāties daudz ātrāk par to, kurai ir divi velkošie riteņi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.