Sefinance

Sefinance Credit ir uzņēmums kurš piedāvā dažādus kreditēšanas pakalpojumus Latvijas iedzīvotājiem. Šis uzņēmums pirmais saka piedāvāt kredītu apvienošanu saviem klientiem un to sāka darīt jau 2010. gadā. Tāpat, uzņēmums piedāvā gan patēriņa kredītus gan auto līzingu, arī hipotekāro kredītu. Turklāt, šie aizdevumi tiek izskatīti un izsniegti ļoti īsā laikā, padarot šīs iespējas ļoti pievilcīgas mūsu aizņemtajā ikdienā.

Pieteikšanās aizdevēja piedāvātajiem kredītiem ir iespējama gan elektroniski aizdevēja mājas lapā gan arī klātienē uzņēmuma offisā. Parasti, piedāvājums tiks sagatavots jau 15 minūšu laikā pēc pieteikuma saņemšanas un pozitīvas atbildes gadījumā jums būs jādodas parakstīt aizdevuma līgums. Līgumu ir iespējams parakstīt gan klātienē, aizdevēja offisā, gan arī tas var tikt nosūtīts jums ar kurjera starpniecību. Pēc līguma parakstīšanas, naudu savā kontā varat saņemt jau pusstundas laikā.

Piedāvātais patēriņa kredīts ir pieejams par summu līdz pat 10 tūkstošiem Eiro un tā atmaksa ir iespējama pat 6 gadu laikā. Lai to varētu saņemt, jums ir jābūt vecumā no 20 līdz 70 gadiem, jums nedrīkst būt parādi vai kavēti maksājumi citviet, tāpat, jums ir jābūt stabiliem, pierādāmiem ienākumiem. Protams, maksimālā summa var būt pārāk liela jūsu iespējām, tāpēc aizdevējs izvērtēs jūsu iespējas un prasītās summas vietā var jums piedāvāt mazāku aizdevumu, jūsu tiesības ir to pieņemt vai no tās atteikties.

Hipotekārais kredīts šajā uzņēmumā ir pieejams līdz pat 200 tūkstošiem Eiro. Tā atmaksa notiek laika posmā līdz pat 30 gadiem. Šis kredīts tiek izsniegts pret nekustamā īpašuma ķīlu. Kredīta izskatīšana var ilgt vienu dienu, bet tā ir bezmaksas, tāpēc nav jāsatraucas par samaksu ne izskatot ne  formējot aizdevumu.

Auto līzings šajā uzņēmumā ir pieejams par naudas summu līdz 15 tūkstošiem Eiro un tā atmaksa var ilgt līdz 6 gadiem. Kā jau nosaukums vēsta, šis aizdevums ir paredzēts auto iegādei, tāpēc, 30 dienu laikā pēc aizdevuma saņemšanas jums tā ir jāiegādājas. Prasības šī kredīta saņemšanai ir tādas pašas kā patēriņa kredīta.

Kredītu apvienošana ir lieliska iespēja kā cīnīties ar pārmērīgi lielo kredītu slogu. Šī iespēja ir ļoti izdevīga cilvēkiem kuriem ir vairāki kredīti, vairāki ikmēneša maksājumi. Šis aizdevums ļauj tos apvienot un maksāt tikai vienu maksājumu mēnesī. Šī aizdevuma summa var būt līdz pat 5 tūkstošiem Eiro un atmaksāt to iespējams pat 6 gadu laikā. Šis aizdevējs piedāvā kredītu apvienošanu arī ārzemēs strādājošajiem. Arī šeit prasības ir tādas pašas kā patēriņā kredītam.

Par cik, šis uzņēmums ir pirmais kurš sāka piedāvāt kredītu apvienošanu, tas ir viens no aizdevēja darbības stūrakmeņiem. Laika gaitā, protams, darbībai paplašinoties arī piedāvājumu klāsts ir daudz lielāks. Arī īpaši piedāvājumi tiek veidoti, lai radītu interesi. Piemērs ir dažādas akcijas, kad konkrētā laika posmā ir iespējams saņemt izdevīgākus noteikumus kādam konkrētam aizdevumam. Šis aizdevējs nav vispopulārākais un pazīstamākais, bet tas nenozīmē ka tā piedāvājumi ir sliktāki vai mazāk izdevīgi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.