TV piedāvājums

TV komplekti ir piemēroti dažādiem klientiem un dažādām vajadzībām. TV piedāvā Pamata kanālu paku ar populārākajiem un pieprasītākajiem kanāliem, kā arī dažādas tematiskās pakas: Filmu paka, Bērnu paka, Sporta paka, Populārzinātniskā paka, Mūzikas paka, Krievijas paka, Starptautiskā paka, Viasat filmas + sports, Viasat Filmu paka, Viasat Sporta paka, HD kanālu paka un Pieaugušo paka.

Uzņēmums piedāvā Interneta TV, kurā var skatīties Latvijas televīzijas kanālus visus diennakti. Nepieciešams reģistrēties, ielogoties un tad skatīties visu, ko vien vēlās. Nav vajadzīgas nekādas speciālās programmas, instalācijas vai papildus aprīkojums. TV piedāvā gan Latvijas televīzijas kanālu tiešraides, gan arī raidījumu TV arhīvu.

Interneta TV pieejama tikai klientiem. LTV7, citi Latvijas un ārzemju televīzijas kanāli ir pieejami klientiem bez maksas, ar lielu ātrumu un stabilitāti. Lai skatītos online TV nepieciešams interneta ātrums.

Interneta TV klientiem ir pieejami sekojoši kanāli: LTV, LTV7, LNT, Kanāls 2, Pirmais Baltijas Kanāls, NTV Mir, Ren Baltija, Showtime, Sony Entertainment Television, Nickelodeon, Eurosport, KHL, sporta centrs, Discovery Channel, National Geographic, Discovery Science, MTV Europe, 1 Baltijas muzikālais kanāls, iConcerts, CNN International un citus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.