Uz kādu termiņu aizņemties?

Jo garāks būs aizņemšanās termiņš, jo lielāka summa būs jāatmaksā, tādēļ rūpīgi jāizvērtē, cik liela kredīta summa ir nepieciešama. Cita lieta ir pirmais kredīts bez procentiem, kuru parasti aizdod pirmajā reizē – jaunajiem aizdevēja klientiem. Šādā gadījumā der izvēlētie maksimāli piedāvāto atmaksas termiņu, jo par kredīta summu procenti netiek aprēķinā jeb ir jāatmaksā tikai paņemtā summa.

Tas nozīmē, ka aizņemoties

  1. Pirmo kredītu bez procentu maksas, Jums ir jāizvēlas maksimāli piedāvā kredīta summa, lai būtu rezerve, ja algas diena ir nedaudz aizkavējusies.
  2. Atkārtota kredīta gadījumā, Jums ir jāizvēlas tieši tāds atmaksas termiņš, kādā varēsiet atmaksāt ātro kredītu.

Ātrais kredīts ir neliels, īslaicīgs un nenodrošināts kredīts un neatkarīgi no kredīta atmaksas, parasti ir saistīts ar nākamo aizņēmēja algas dienu. Ātrie kredīti paļaujas uz aizņēmēja ienākumiem un nodarbinātības statusu.

Aizdevējs piešķir kredītu bez ķīlas aizņēmējam, balstoties uz aizņēmēja maksātspēju, kas parāda aizņēmēja spēju veikt kredīta maksājumu nākamajā mēnesī. Parasti ir nepieciešams bankas konta pārskats vai VSAA izziņa, lai pierādītu aizņēmēja nodarbinātību, bet tas ne vienmēr ir nepieciešams.

Ātro kredītu atmaksa ir dārgs pasākums. Starp nedaudz augstākajām procentu likmēm un īso atmaksas termiņu, daudziem aizņēmējiem nav pietiekami daudz laika vai naudas, lai veiktu pilnīgu kredīta atmaksu. Ir nepieciešams detalizēts plāns un daudz pūļu, lai atmaksātu ātro kredītu tā sākotnējā termiņa ietvaros.

Neatkarīgi no Jūsu finansēm tām ir jābūt sliktām, lai Jūs pieteiktos īstermiņa kredītam. Gandrīz visos gadījumos, šī veida kredīti ir pēdējais salmiņš, pie kā cilvēki ķeras, lai parūpētos par ārkārtas izmaksām. Cilvēki neizvēlas augstu procentu kredītu pār citām iespējām, ja vien nav cita ceļa. Ātrā kredīta atmaksa parasti ir ļoti grūta, kad finanses ir jau problemātiskas. Tie, kas nopietni vēlas atmaksāt ātro kredītu parādu, izveidos atmaksas plānu, lai atbrīvotos no ātrā kredīta parāda, cik drīz vien iespējams.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.